Cała Prawda O Tym, Jak  Wpłynąć Na Mężczyznę (O Której  Nie Dowiesz Się Od Przyjaciółek)

Udany związek może zmienić bardzo wiele w Twoim życiu.

Prawdopodobnie do tej pory nie widziałaś uczucia i pasji w tym, co łączy Cię z mężczyzną.

Czy wiesz, że dzięki wprowadzeniu kilku, drobnych zmian możesz sprawić, że Twój związek „odżyje”?

Dlaczego? 

Kiedy zmieniasz swoje zachowanie, reakcja drugiej osoby, staje się inna niż zawsze.

Wszystko opiera się na tym, by dowiedzieć się, jakie Twoje działania dadzą rezultaty, jakich pragniesz.

Doskonale Wiem, Co By Się Stało, Gdybyś Obrała Inny Kierunek

 

Zamiast iść za nim – iść z daleka od niego, do swojego życia. 

Mężczyzna może się Tobą zaciekawić, kiedy uciekasz mu sprzed nosa. W dodatku do miejsca, w którym bawisz się świetnie bez jego obecności: do swoich zajęć, pasji i rozrywek. 

Wtedy on nie będzie zmęczony tym, że za nim biegasz. Zainteresuje się Tobą i będzie pragną, byś była częścią jego życia.

Przedstawiłam Ci, jak prosta zmiana Twojego zachowania może wpłynąć na zmianę zachowania Twojego mężczyzny.

Zresztą zobacz to na innym przykładzie:

Wyobraź sobie dwóch szefów. Jednemu z nich wszystko się nie podoba, ciągle krytykuje swojego pracownika, a kiedy ten zrobi coś dobrze, nie potrafi tego docenić. Osoba, która ma takiego szefa, nie jest w stanie pracować najlepiej, jak potrafi. Sama z siebie nie chce, aby jej praca była naprawdę dobrze zrobiona. W pracy czuje się źle i wie, że może spodziewać się najgorszego.

Drugi szef jest wymagający, ale nie musi pokazywać tego w taki sposób, jak pierwszy. Wiesz dlaczego? Bo ten, w odróżnieniu od pierwszego, potrafi zauważyć wszystko, co jego pracownik zrobi dobrze, a kiedy coś mu nie wyjdzie, to jest wyrozumiały i wierzy dalej w jego kompetencje. Osoba mająca takiego szefa chce robić nawet więcej, niż jest w zakresie jej obowiązków, bo czuje potrzebę, by się odwdzięczyć. Poza tym, jest chwalona i dobrze traktowana. To wpływa na to, że w pracy jest spokojna, czuje się dobrze i daje z siebie o wiele więcej, niż osoba mająca pierwszego szefa.

Taka jest właśnie różnica.

W związkach, w których się nie układa, obie strony dają od siebie to, co rani, wprowadza pustkę albo wzajemną ignorancję.

Oczywiście najczęściej takie zachowania wynikają z tego, że przez długi czas partnerzy nie czuli się kochani.

„Skoro on jest taki dla mnie, to ja nie będę się wysilać”, „Skoro ona mnie nie docenia, to ja nie będę się o nią starał”.

I tak wygląda „błędne koło”.

Przez jakiś czas partnerzy nie dawali sobie tego, co było ważne dla drugiej strony i przestali czuć się kochani.

A dlaczego nie czuli się kochani? Bo nie dawali od siebie tego, czego potrzebowała druga osoba i nie wiedzieli, co ma prawdziwe znaczenie, by związek był udany.

 

Wspaniale się czujesz, kiedy kupujesz albo dostajesz nową sukienkę albo buty, prawda?

Pomyśl sobie, że oprócz tego, że miałabyś na sobie te nowe, piękne rzeczy, to jeszcze pokazałabyś się w nich mężczyźnie, który Cię uwielbia. Ubrałabyś to, a on byłby Tobą zachwycony.

Oboje bylibyście bardzo szczęśliwi ze sobą.

To się dzieje wtedy, kiedy potraficie dobrze się porozumieć, dobrze czujecie się ze sobą i oboje czujecie się przez siebie kochani.

Chcesz Spróbować Czegoś Ciekawego?

Wyobraź sobie, jak wygląda Twoje życie za 5 lat. Wszystko zostaje takie, jak do tej pory. Być może jest dość dobrze, ale nic się nie zmieniło. Co gorsza problemy, których nie chciałaś już mieć mogły stać się jeszcze bardziej uciążliwe.

Jak się wtedy czujesz? Jak wyglądasz? Jak układają się Twoje relacje z innymi i sprawy w pracy albo w domu? Jak wygląda Twój związek? Wyobraź sobie, jak przeżywasz każdy dzień. Cieszysz się z niego, czy może raczej jesteś przygnębiona? Żałujesz, że nie wprowadziłaś żadnych zmian w przeszłości? Chciałabyś od życia czegoś innego?

 

Teraz wyobraź sobie, jak wygląda Twoje życie za 5 lat, kiedy postanowiłaś coś zmienić. Kiedy rozpoczęłaś podążać małymi krokami w całkowicie innym kierunku. W kierunku sprawdzenia, co się stanie, kiedy wreszcie zdecydujesz, że zasługujesz na wspaniałe życie. I kiedy postanowisz zrobić coś, co może całkowicie odmienić Twój związek.

 

Jak wtedy wyglądasz? Jesteś smutna czy szczęśliwa? Uśmiechasz się? Czujesz się spełniona? Jesteś sobie wdzięczna, że podjęłaś się tego wysiłku? Uważasz, że to była jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu, bo czujesz, że żyjesz szczęśliwie? Uwielbiasz spoglądać w lustro, bo widzisz piękną i zachwyconą swoim związkiem kobietę? Jaki jest Twój mężczyzna, kiedy czuje się z Tobą dobrze? Jak Ty się czujesz, kiedy on daje Ci to, czego naprawdę potrzebujesz? Czy zwiększa się Twoja pewność siebie i poczucie bycia kochaną?

Wiesz, Że Twoja Decyzja Nawet O Maleńkiej Zmianie Czegoś, Może Mieć Ogromne Efekty W Przyszłości?

Kiedyś słuchałam wypowiedzi Anthony’ego Robbins’a – niesamowitego doradcy życiowego.

Opowiadał o tym, jak minimalna zmiana kierunku podczas uderzenia piłki golfowej może przesądzić o tym, że ostatecznie wyląduje ona w zupełnie innym miejscu.

Kiedy golfista uderza piłeczkę tylko o milimetr krzywo, to na początku nie widać żadnej różnicy, ale im dłużej leci, tym bardziej oddala się od zamierzonego celu.

Ostatecznie malutka zmiana uderzenia powoduje, że ląduje ona w niezwykle oddalonym miejscu od tego, w którym by była, gdyby została uderzona prosto.

Początkowo nie było praktycznie żadnej różnicy. Później zrobiła się ogromna.

To niesamowite, że tak samo jest z Twoim życiem…

 

Twoja malutka decyzja w danej chwili decyduje o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie w przyszłości i jak bardzo będzie się różnić od obecnego stanu. Mała decyzja teraz – kolosalna zmiana w przyszłości.

Jak myślisz: czy Twój związek ma szansę zmienić się na lepsze, kiedy nie podejmiesz żadnej decyzji w kierunku zmiany? Kiedy wszystko jest takie, jak było do tej pory? I kiedy to, co było do teraz przyniosło właśnie takie rezultaty?

Możesz sobie pomyśleć „Czy na pewno coś to da, jeśli spróbuję?” 

Mogę Cię zapewnić co do jednego. Jeżeli nie spróbujesz, to nic się nie zmieni. Dopóki sama nie sprawdzisz, nie dowiesz się, jak może być wspaniale.

Jeżeli nie zrobisz nic, to nic się nie zmieni. Ale jeśli zrobisz coś innego, to jest szansa, że zmieni się wszystko. Jeżeli mam wyrazić swoje zdanie na temat tego, jaka jest ta szansa, to mogę śmiało stwierdzić, że ogromna.

Zresztą zobacz sama. Jak wygląda teraz Twój związek? Jest taki, bo dokonałaś właśnie takich decyzji. Gdyby one były inne, to inne miałabyś rezultaty.

Masz wrażenie, że nie potraficie dobrze się porozumieć? 

Potrzebujesz tego, by on zwracał na Ciebie większą uwagę? 

Chciałabyś, by między Wami było więcej czułości, spędzania wspólnych chwil i niespodzianek? 

Chcę Ci Pokazać Kurs "Jak Wpłynąć Na Mężczyznę I Mieć Udany Związek"

147zł teraz tylko 47

Wiedza w tym kursie jest uniwersalna i tak naprawdę niezbędna w każdym związku. Możesz ją przyswajać w każdym miejscu i o każdej porze. Są to podstawy, dzięki którym skutecznie rozwiążesz wiele problemów. 

W tym kursie nie dowiesz się tylko o tym, jaką być wobec mężczyzny. Dowiesz się także, jaką kobietą możesz być sama dla siebie i także jaki to będzie miało wpływ na wygląd Twojego związku i całego życia.

To nie musi wyglądać tak, że nie masz od życia tego, czego chcesz. 

Może myślisz sobie: „Ja już wiele razy próbowałam zmienić coś w moim związku, ale się nie udało. Nie będę się wysilać”, albo: „Może innym coś to dało, ale w moim przypadku na pewno nie pomoże”.

Po pierwsze.

Poprzednie próby mogły Ci nie wychodzić, bo:

 • Mogłaś próbować czegoś, co po prostu jest nieskuteczne.
 • Mogłaś czegoś próbować, a nawet nie wiedziałaś, czy coś to da i dlatego się zniechęcałaś.
 • Mogłaś zniechęcić się już po pierwszej porażce i postanowić, że niczego nie będziesz zmieniać.

Ale wiesz co?

Ludzie, którzy coś osiągnęli w swoim życiu i sprawili, że stało się ono wspaniałe, najpierw próbowali nawet tysiące razy.

Nie chcę przez to powiedzieć, że musisz czegoś próbować i się wysilać tysiąc razy. Chcę powiedzieć, że nie musisz się poddawać po jednej nieudanej próbie, nawet po kilku. Tym bardziej, że przekonasz się, że wcale nie musisz stawać na głowie, aby Twój związek stał się udany.

Wiedza zawarta w moim kursie miejscami owszem, nawołuje do tego, byś coś poprawiała, spróbowała czegoś albo zmieniła coś w sobie. Ale w wielu miejscach mój kurs przedstawia o wiele bardziej przebiegłe rozwiązania. 🙂  

Jakie Będą Twoje Korzyści?

Kurs zawiera konkretne porady. Oto Twoje korzyści:

 

 • Odkryjesz, co sprawia, że w Twoim życiu jest dużo miłości. Kiedy w Twoim życiu jest dużo miłości, wtedy czujesz się kompletna i pełna.
 • Dowiesz się na co musisz zwrócić uwagę, aby zrozumieć mężczyznę. Zostaniesz obdarzona unikalną umiejętnością rozumienia każdego jego ruchu.
 • Odkryjesz, co powoduje częste nieporozumienia, sprzeczki i wzajemne niezrozumienie. Dzięki tej wiedzy zaczniesz mieć wpływ na to, że w Twoim związku będzie więcej harmonii, szczęścia i zrozumienia.
 • Poznasz przyczynę tego, że Twój związek wygląda w taki sposób i nauczysz się, jak to zmienić. Sama się przekonaj, jak niezwykłe skutki ma takie działanieZdziwisz się, że właśnie to ma znaczenie, jeśli chcesz, aby Twój związek był wspaniały.
 • Dowiesz się o czymś, co robisz specjalnie dla siebie, a ma niesamowicie pozytywny wpływ na Twojego mężczyznę. Nie ma to jak dwie korzyści w jednym. Ty czujesz się dobrze, a cała reszta dzieje się w wyniku tylko tej jednej rzeczy.
 • Zauważysz, co takiego ułatwi Twojemu mężczyźnie zadowolenie Ciebie. Dzięki temu poczujesz, że on naprawdę o Ciebie dba.
 • Dowiesz się, czego on w głębi siebie potrzebuje będąc z Tobą w związku. Dzięki temu Ty również otrzymasz to, czego głęboko pragniesz.
 • Zobaczysz jak ułatwić mu to, by więcej od siebie dawał. Poczujesz się zaspokojona i zadbana, a w jego oczach będziesz wartościowym skarbem, o który trzeba dbać.
 • Dowiesz się o tym, czego brakuje w związkach i dlaczego jest to ważna, ale często pomijana czynność. Kiedy się do tego zastosujesz, to poczujesz na własnej skórze, że to jest także przyjemność dla Ciebie.
 • Będziesz wiedzieć jak sobie radzić w chwilach, kiedy on się od Ciebie oddalaDostrzeżesz różnicę między dwoma sposobami zachowań. Jeden z nich da Ci jego uważne zainteresowanie Tobą.
 • Nauczę Cię co zrobić, kiedy nie podoba Ci się jego zachowanie. To będzie konkretne zachowanie dające konkretny rezultat. Takim sposobem zyskasz jego większy szacunek.
 • Odkryjesz prawdę o czymś, co zadziała na niego w sposób, jakiego się nie spodziewasz. Możesz tego spróbować i zobaczyć to na własne oczy.
 • Dowiesz się co wpłynie na to, jak on Ciebie postrzega. Poczujesz w sobie siłę pewności siebie, atrakcyjności i bycia pożądaną.
 • Odkryjesz jak stwarzać kolejne okazje, by on się o Ciebie starał. Dzięki temu poznasz przebiegły sposób, który niewinnie nakieruje Twojego ukochanego na to, czego potrzebujesz.
 • Sprawdzisz co jest ważne dla mężczyzny i co sprawia, że czuje się on przez Ciebie dobrze traktowany. Zastosowanie tego sprawi, że będziesz dla niego najcudowniejsza i nie będzie chciał Cię nikomu oddać.
 • Odkryjesz coś, co wprowadza więcej ekscytacji do związku. To sprawi, że będziecie się dobrze razem bawić każdego wieczoru. 🙂
 • Dowiesz się co ma wpływ na to, że związek jest wspaniały. Będziesz mogła o sobie powiedzieć, że jesteś kobietą w bardzo szczęśliwym związku. Wszystkim znajomym “opadnie szczęka”, kiedy zobaczą, jak wygląda Twoje życie.

Opinia jednej z kursantek:

147zł teraz tylko 47

Czego Dowiesz Się Z Każdej Lekcji I Jaki Problem Ona Rozwiąże?

 • Lekcja 1

Słowa wstępu na temat kursu wprowadzą Cię w świat, w którym udany związek jest możliwy.

Jeżeli uważasz, że czegoś jest mało w Twoim życiu, to dowiesz się dlaczego tak się dzieje. Dowiesz się również, co możesz zrobić, aby to zmienić. Od czego możesz zacząć, aby Twój związek zaczął się zmieniać.

 

 

 • Lekcja 2

 

Nie masz pojęcia, dlaczego on zachowuje się z określony sposób i jak sobie z tym poradzić? Z tej lekcji dowiesz się, jak zrozumieć mężczyznę i mieć do jego odmienności odpowiednie podejście. Jeśli nie możesz pojąć dlaczego on:

 

 • nie ma ochoty z Tobą rozmawiać i nie chce opowiadać Ci o swoim problemie,
 • nie rozumie, że potrzebujesz rozmowy i chcesz zostać wysłuchana,
 • rzadko robi coś specjalnie dla Ciebie – to ta lekcja będzie dla Ciebie przełomowa.

 

 

 • Lekcja 3

 

Zauważyłaś, że on często zachowuje się inaczej niż Ty? Że inaczej reaguje na problemy i przeżywa Wasze kłótnie? A może, że kiedy Ty chciałabyś spędzić z nim czas, on jest wykończony i woli robić co innego?

 

Dzięki tej lekcji zauważysz, co różni mężczyznę i kobietę. Ale to nie wszystko. Wyciągniesz dla siebie samą esencję wiedzy dotyczącej tego, co sprawi, że oboje będziecie czerpać korzyści ze związku. Dowiesz się, co jest ważne dla Ciebie, a co dla niego i jak to ze sobą pogodzić

 

 

 • Lekcja 4

 

Dowiesz się, co ma największy wpływ na to, jaki jest Twój związek i co dotyczy tak naprawdę Ciebie. Jeżeli masz problem z nadmiernym dawaniem, to ta lekcja również Ci pomoże. Dowiesz się również:

 

 • Jak różnica w Twoim zachowaniu wpływa na zachowanie mężczyzny,
 • Co daje szczęście Twojemu mężczyźnie,
 • Co ma decydujący wpływ na Twój związek.

 

 

 • Lekcja 5

 

Znajomość tej lekcji sprawi, że będziesz wiedzieć:

 

 • Co sprawia, że on jest Tobą mocno zaciekawiony,
 • Dzięki czemu stajesz się o wiele bardziej atrakcyjna,
 • Co możesz zrobić dla siebie najlepszego, kiedy nie za dobrze czujesz się w związku,
 • Co sprawia, że stajesz się dla niego wyzwaniem,
 • Co takiego poprawia nie tylko Twoje poczucie spełnienia, ale jednocześnie jakość związku.

 

Dzięki zastosowaniu wiedzy z tej lekcji rozwiąże się Twój problem dotyczący tego, że on nie zwraca na Ciebie uwagi i nie widzisz starań z jego strony.

 

 

 • Lekcja 6

 

Chcesz wiedzieć, za co on byłby Ci naprawdę, naprawdę wdzięczny? Oddałabyś bardzo wiele, aby wiedzieć, co sprawiłoby, że on dawałby Ci to, czego pragniesz? W tej lekcji otrzymasz taką wiedzę. Poza tym dowiesz się:

 

 • Jakiej pomocy on od Ciebie oczekuje w tym, by móc Cię zadowolić?
 • Co sprawia, że po jakimś czasie zaczyna się robić naprawdę romantycznie?

 

Rozwiąże się Twój problem dotyczący braku tego, czego potrzebujesz. Możesz zrobić coś, dzięki czemu on poczuje się jak mężczyzna z krwi i kości. Dowiesz się tego właśnie z tej lekcji.

 

 

 • Lekcja 7

 

Co wpływa na zlodowacenie związku i jak to odkręcić? To właśnie w tej lekcji dowiesz się co nieco na ten temat. Będziesz zachwycona tym, że w końcu się dowiedziałaś, w jakim kierunku się udać, aby on był dla Ciebie bardziej czułyMogę Ci zdradzić, że:

 

 • Jest to coś, co robisz dla niego, ale nie tylko on odczuwa z tego korzyści. Ty także je masz.
 • Jest to coś, czego możesz doświadczyć tylko i wyłącznie z mężczyzną i co nadaje Waszemu związkowi unikatowości i wyjątkowości.

 

Dzięki temu on będzie w stanie okazywać Ci więcej uczuć. Ty zauważysz więcej czułości z jego strony, a jemu będzie łatwiej przechodzić przez codzienne wyzwania i trudy.

 

 

 • Lekcja 8

 

On jest duchem (albo nawet ciałem) daleko od Ciebie? Sprytne podejście ujawnione w tej lekcji pomoże Ci uporać się z jego nadmiernym oddaleniem. Jednak ważne jest też to, by wiedzieć, jak do niego mówić, kiedy już przybliży się do Ciebie. O tym również się dowiesz. Musisz wiedzieć, że jego oddalenie ma też dobre strony. Dowiesz się, jakie.

 

Wiedza zawarta w tej lekcji umocni Waszą więź.

 

 

 • Lekcja 9

 

Na co on reaguje, a na co nie? Dowiesz się, jakie kobiece zachowanie jest skuteczne, kiedy mężczyzna zrobi coś nie tak.

 

Zauważasz, że Twój mężczyzna przestaje Cię słuchać? Dowiesz się, dlaczego tak się dzieje i co sprawi, że nie będziesz musiała przez to przechodzić.

 

Są rzeczy, na które nie chcesz sobie pozwalać, prawda? Dowiesz się, jak wyznaczać swoje granice i jak pokazać, czego nie będziesz tolerować.

 

 

 • Lekcja 10

 

Rób to, co jest przedstawione w tej lekcji, kiedy czegoś pragniesz, a zachowasz klasę.

 

Istnieją bardzo przebiegłe, ale jednocześnie niewinne sposoby, aby on odczuł większą motywację, by coś dla Ciebie zrobić. Jego męskość nie pozwoli mu się z tego nie wywiązać.

 

Jest też jeszcze jedna rzecz, którą powinnaś robić w nieograniczonej ilości, a on poczuje się Tobie potrzebny, co zaowocuje większym dawaniem z jego strony.

 

 

 • Lekcja 11

 

Dowiesz się o czymś, co ma niesamowity wpływ na to, jak Ty się ze sobą czujesz, ale także ma ogromnie pozytywny wpływ na Twojego mężczyznę.

 

Czy jesteś świadoma tego, na co on jest bardzo wrażliwy i co będzie doprowadzać go do dużej ekscytacji? Jest to coś, co wiele dla niego znaczy. Co ukazuje Twoją atrakcyjność i pewność siebie. Coś, dzięki czemu będziesz tworzyć spełniony związek.

 

 

 • Lekcja 12

 

Dowiesz się:

 

 • Dzięki czemu on będzie się o Ciebie starał i co zadziała na Waszą obustronną korzyść,
 • Co sprawia, że on czuje się przy Tobie męski,
 • Z czego nie musisz, a wręcz nie powinnaś rezygnować,
 • Co sprawi, że Twój związek nie będzie przewidywalny, a stanie się ciekawy,

 

Kiedy to zastosujesz, to on, zanim się spostrzeże, zacznie Cię traktować w należyty sposób.

 

 

 • Lekcja 13

 

Z tej lekcji dowiesz się:

 

 • Co sprawi, że on będzie w stanie okazywać Ci więcej uczuć,
 • Jakimi słowami do niego trafisz,
 • Czym przyczyniasz się do tego, że on staje się lepszy,
 • Co dla niego naprawdę się liczy i ma znaczenie,
 • Co mu pomaga, kiedy przechodzi przez trudności.

 

To, co zastosujesz dzięki tej lekcji sprawi, że on będzie zachwycony i poczuje się kochany.

 

 

 • Lekcja 14

 

Poznasz świetne pomysły na wprowadzenie ekscytacji do związku i na rozbudzenie intensywnych uczuć.

 

Dowiesz się:

 

 • Jak rozprawić się z tymi wszystkimi dniami, które wyglądają tak samo,
 • O tym, co niepozornego ma wpływ na to, że Twój związek staje się cudowny.
 • Jaki wpływ ma kobieta na to, że jej mężczyzna staje się wspaniałym człowiekiem.

Gwarancja Satysfakcji

Masz 90 dni na testowanie tej wiedzy. Jeśli z jakiegoś powodu kurs Ci się nie spodoba, to możesz do mnie napisać i bez żadnych pytań czy żalu oddam Ci pieniądze. W takiej sytuacji chyba zgodzisz się ze mną, że nic nie ryzykujesz?

Czy potrzebujesz rozwiązania Twojego „palącego” problemu?

Czy chcesz dowiedzieć się czegoś, co sprawi, że zaczniesz należeć do niewielkiej ilości szczęśliwych kobiet trwających w naprawdę niesamowitych związkach?

Czy chcesz trwać w związku, w którym jest wiele miłości, zrozumienia i oddania?

Czy Jesteś W Stanie Zdecydować Się Na To, Aby Sięgnąć Po Wiedzę, Która Ci W Tym Pomoże?

Tak Patrycja, chcę wpłynąć na mężczyznę i mieć udany związek!

17zł teraz tylko 47

Kliknij w poniższy przycisk:

Pamiętaj, że kurs otrzymujesz w 3 wersjach. Wideoprezentacja, audio oraz dokument PDF.

PS Ten kurs pomoże Ci odbudować związek. W razie Twojego niezadowolenia, napisz do mnie, a zwrócę Ci Twoje pieniądze. Masz pełne 90 dni na przetestowanie tej wiedzy.

PPS Nie mam zamiaru Cię namawiać na kupno tego kursu, ale popatrz na swój związek. Czy chciałabyś sprawić, by był wspaniały?  Jeśli tak, kliknij przycisk poniżej. Pamiętaj jednak, że wybór należy do Ciebie:

Ile będę czekać na kurs?

Kurs jest w formie elektronicznej, dlatego w ciągu 10 minut po opłaceniu zamówienia, możesz zabrać się za jego przerabianie!

Nie musisz czekać na kuriera, czy listonosza.

Otrzymasz e-mail z dostępem do platformy, na której ten kurs się znajduje.

Dostęp otrzymasz od razu do całego kursu, jednak zalecam, aby przerabiać jedną lekcję dziennie!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, to możesz napisać do mnie na kontakt@patrycjamisiewicz.pl

Copyright © 2019| Patrycja Misiewicz | Regulamin | Polityka prywatności

Wydawnictwo MindBeauty
Łopuszka Wielka 426, 37-220 Kańczuga
NIP: 7941104936