Poznaj 16 lekcji, o których kobiety w związkach dowiadują się za późno

Na samym wstępie pragnę Ci podziękować za zaufanie i zapis na mój bezpłatny kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej”. Oznacza to, że podobnie jak ja, chcesz od życia czegoś więcej. Chcesz być wyjątkową kobietą dla swojego ukochanego oraz chcesz czuć się przy nim bezpiecznie.

Wierzę, że każda kobieta zasługuje na szczęście. Na bycie spełnioną w związku z najlepszym dla siebie partnerem. Od zawsze wiedziałam, że coś jest nie tak. Że kobiety nie są szczęśliwe. Dlatego, kiedy tylko miałam na to możliwość, postanowiłam zgłębić “związkową” wiedzę.

Nie było to łatwe, tym bardziej, że duża część książek, na które trafiałam nie oddawała w pełni tego, czego szukałam. Oznaczało to bardzo dużo eksperymentów z mojej strony i badanie co działa, a co nie.

Tak właśnie wyglądał początek mojej działalności. Pomocy kobietom w tym, aby nie musiały już znosić swoich problemów z mężczyznami.

Teraz, w podziękowaniu za zapis na darmowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej”, chcę Ci umożliwić zdobycie kursu “Bogini – nie stawaj na głowie, tylko na piedestale” na specjalnych warunkach. 

O jakie kobiety chętnie starają się mężczyźni?

Wierzę, że to kobieta ma wpływ na wygląd związku. Nie twierdzę, że to Ty jesteś odpowiedzialna za to, że nie wygląda on tak, jak byś chciała. Jest to wina naszego otoczenia, nawyków, oraz przekonań, które zostały nam narzucone oraz przede wszystkim braku wiedzy, jak taki związek budować.

Dlaczego wierzę, że to kobieta ma wpływ na wygląd związku? Ponieważ panie mają do tego naturalny talent. Czy słyszałaś kiedyś mężczyznę, który mówi “jak ja marzę o cudownym związku… takim, w którym kobieta będzie spędzała ze mną czas, troszczyła się o mnie oraz obdarzała mnie bezpieczeństwem…”? Przypuszczam, że nie. Mężczyźni również pragną miłości, ale nie przyznają tego otwarcie, ani nie szukają sposobów na udany związek.

Dlatego skupiam się głównie na Tobie! 

W moich materiałach pokazuję to, co możesz zrobić Ty, aby poprawić swój związek. Nie musisz do niczego namawiać partnera, nie musisz przeprowadzać z nim poważnych rozmów na temat Waszej relacji. Pokazuję Ci jaką kobietą się stać, aby mężczyzna zaczął Cię zauważać i chętnie obdarowywać czułością, troską i gestami okazującymi miłość.

Zatem o jakie kobiety mężczyźni chętnie się starają?

O takie, które zachowują się w odpowiedni sposób. Nie są ani przesadnie chłodne, ani przesadnie ciepłe. Zauważ, że najczęściej związek wygląda tak:

Mężczyzna potrzebuje spokoju, a kobieta dużo do niego mówi, lub dużo wymaga, przez co on jeszcze bardziej się odsuwa.

Ona natomiast potrzebuje bliskości, więc mówi do niego, chce się zbliżyć, a on się odsuwa, ponieważ potrzebuje więcej spokoju.

I tak zatacza się błędne koło. Jeśli go nie przerwiesz – Twój związek nigdy nie ma szans stać się wyjątkowo udanym. Będzie tylko gorzej, ponieważ z czasem u kobiety i u mężczyzny narasta frustracja i stąd biorą się kryzysy wieku średniego czy romanse.

Czy zatem kobieta powinna zrezygnować ze swoich potrzeb?

Nie! Właśnie chodzi o to, aby rozumieć skąd się biorą Twoje uczucia, oraz uczucia partnera. Oraz czego potrzebujesz Ty, a czego Twój partner.

Kiedy to zrozumiesz, będziesz mogła sprawnie “dawkować” odpowiednią ilość konkretnych zachowań.

Najlepiej pokażę Ci to na przykładzie:

Surowy rolnik, który pokochał swoją żonę…

Jakiś czas temu napisała do mnie kobieta, która jest w małżeństwie z “zagorzałym” rolnikiem. Mają dwójkę dzieci (to informacja dla kobiet, które uważają, że nie zmienią związku, bo mają dzieci). Napisała mi, że jest wykorzystywana. Mąż zmusza ją do pracy przy gospodarstwie i nie okazuje jej ani czułości, ani szacunku. Chciała coś z tym zrobić, ale nie wiedziała jak.

Poleciłam jej wtedy mój kurs “Bogini – nie stawaj na głowie, tylko na piedestale” (o nim będzie jeszcze za chwilę). Skorzystała z niego i miała napisać jak jej idzie.

Po około 2 tygodniach napisała, że jest gorzej. Mąż zaczął buntować syna przeciwko niej, a kiedy chciała uciec z dziećmi, to zabrał jej kluczyki do samochodu. Wytłumaczyłam jej że to normalne. Niektórzy mężczyźni “buntują” się, kiedy zauważają zmianę w kobiecie. Nie są na to gotowi. Nagle dostrzegają, że partnerka, która zawsze była na ich zawołanie, zaczyna się odsuwać. Już nie biega za nim, a zaczyna żyć swoim życiem i staje się coraz szczęśliwsza.

Po około 2 miesiącach napisała ponownie. Oto jej wiadomość:

Zmiana jest możliwa

Jak widzisz, można uratować nawet taki związek. Wszystko sprowadza się do tego, by przyjąć postawę wpływowej kobiety. Ja tę postawę nazywam postawą Bogini. Stąd się wzięła nazwa tego kursu.

Tylko dzisiaj masz możliwość zdobyć go na specjalnych warunkach:

Kurs składa się z 16 lekcji + 2 lekcji bonusowych.

Każda z 16 lekcji jest stworzona w 3 formatach. Wideoprezentacja, audio i dokument tekstowy. Dzięki temu możesz korzystać z kursu w najlepszy dla siebie sposób.

Wyobraź sobie, że siadasz sobie wieczorem w swoim ulubionym “kąciku”, w ręce trzymasz smartfon i zagłębiasz się w poznawanie sposobów na piękniejszy i szczęśliwszy związek. Kolejnego dnia, jadąc do pracy, włączasz sobie wersję audio w celu utrwalenia wiedzy.

Czy nie uważasz, że jest to najskuteczniejszy sposób nauki?

Wersja audio trwa ponad 140 minut, a wersja tekstowa ma 78 stron.

Pewnie teraz zastanawiasz się, teraz ile to kosztuje?

Tak jak wspomniałam wcześniej, w ramach podziękowania mam dla Ciebie specjalną propozycję.

Normalnie ten kurs kosztuje 127 zł.

Jednak tylko na tej stronie możesz go zdobyć za 37 złotych.

Oznacza to, że oszczędzasz aż 90 zł czyli 71%.

Wiem, że możesz nie być całkowicie przekonana. Dlatego zobacz, co piszą inne kobiety, które już zdecydowały się na ten kurs:

Może te kobiety Cię przekonały?

Jeśli jeszcze masz jakieś obiekcje, to mam dla Ciebie coś jeszcze.

Jest to Gwarancja Satysfakcji.

Co to oznacza? 

Jeżeli w ciągu 90 dni stwierdzisz, że kurs Ci nie pomógł, to możesz do mnie napisać, a ja zwrócę Ci wszystkie pieniądze. W takiej sytuacji chyba zgodzisz się, że niczego nie ryzykujesz?

Bardzo dziękuję Ci za poświęcony czas i doczytanie tej strony do końca. Teraz tak naprawdę masz dwie drogi.

Albo wyjdziesz z tej strony i zapomnisz o tym kursie i nadal będziesz prowadzić takie samo życie. Praktycznie nic się nie zmieni. Twój mężczyzna będzie taki, jak wcześniej. Ty nadal nie będziesz w 100% szczęśliwa. Nie mówiąc już o poczuciu bezpieczeństwa, troski i miłości.

Albo skorzystasz z tego kursu i dasz sobie szansę na szczęście. Wierzę, że każda kobieta na to zasługuje i teraz Ci to umożliwiam. 

Co Ci da stworzenie pięknego związku? Oprócz oczywistych rzeczy, takich jak więcej miłości, ciepła, troski, uczuć, zaangażowania itp. Jest kilka aspektów mniej oczywistych.

Po pierwsze, będziesz szczęśliwsza i bardziej spełniona. To poprawi Twoje relacje z innymi ludźmi, będziesz chętniej angażować się w swoją pracę oraz pasje. Kiedy będziesz bardziej się angażować, to możesz być za to dodatkowo wynagradzana np. awansem czy nowymi umiejętnościami w swojej pasji.

Po drugie, Twoje dzieci będą dorastały w zdrowszym otoczeniu. Bardzo dużo osób, ma różnego rodzaju uszczerbki w psychice przez brak miłości u rodziców, a przez to nawet sami mają trudność ze zbudowaniem związku. To bardzo często wynika z tego, że dziecko napatrzyło się na “nie kochających się rodziców”. Dziecko nie rozumie, co jest problemem. Często obwinia siebie.

Zatem piękniejszy związek to nie tylko możliwość pochwalenia się koleżankom, jakiego cudownego masz partnera. To przede wszystkim szczęśliwsza Ty, Twój partner oraz Twoje dzieci.

Kliknij poniższy przycisk, aby zamówić kurs:

Copyright © 2019| Patrycja Misiewicz | Regulamin | Polityka prywatności

Wydawnictwo MindBeauty
NIP: 7941104936