Bogini – nie stawaj na głowie, tylko na piedestale
Promocja!

Bogini – nie stawaj na głowie, tylko na piedestale

(1 opinia klienta)

127,00  97,00 

Masz dość obojętności i ignorowania w związku? Dzisiaj możesz sprawić, że brak starania się ze strony Twojego mężczyzny będzie przeszłością.

W kursie tym nauczę Cię jak stworzyć piękny związek, w którym oboje okazujecie sobie miłość.

Kategoria: Tagi: ,

Opis

Koniec z ignorowaniem w związku. Dzisiaj pokażę Ci co możesz zrobić, aby odmienić swój związek.

Wszystko sprowadza się do jednej decyzji.

Nie potrzeba następnych, ponieważ są one konsekwencją tylko tej jednej!

Podejmując ją po prostu zobaczysz, jak w Twoim związku dokonują się zmiany. Zobaczysz jak Twój mężczyzna zaczyna otwierać Ci drzwi, poświęcać Ci więcej czasu i uwagi oraz stawia Cię na pierwszym miejscu.

Zasłużyłaś na to!

 

Na więcej uwagi ze strony partnera. Na więcej zaangażowania ze strony mężczyzny. Na więcej miłości i oddania w swoim życiu.

Skoro czytasz tą stronę, to prawdopodobnie Twoim problemem jest to, że mężczyzna nie stara się o Ciebie. Nie jest już w Waszym związku tak, jak było na początku. Może nawet ignoruje Cię lub kompletnie nie interesuje się Twoimi potrzebami.

Jeśli tak masz, to na pewno czujesz niesamowity ból i poczucie bezsilności. Na pocieszenie powiem Ci, że wiele kobiet tak ma i to jest całkowicie normalne.

Dlaczego? Ponieważ nikt nas nie nauczył jak powinno się postępować w związku i jak związek powinien wyglądać.

Może zdarzyła Ci się taka sytuacja, że zapragnęłaś jakiejś zmiany w swojej relacji, lecz nie udało się, bo wszystkie Twoje próby kończyły się niepowodzeniem, a nawet kłótniami ze swoim partnerem?

To zupełnie normalne zjawisko! Wszyscy tak mają, dopóki nie nauczą się, jak powinni postępować w małych, z pozoru nieistotnych sytuacjach, które mają ogromny wpływ na wygląd związku. Zresztą pomyśl sobie sama o ostatniej sytuacji, w której nie miałaś już siły do swojego mężczyzny, ponieważ on znowu zrobił coś “złego”, lub wręcz nie zrobił czegoś, o co go poprosiłaś.

Czy to nie jest frustrujące?

Po pewnym czasie godzisz się z tym i nawet nie próbujesz naprawić swojego związku, bo po co, skoro i tak wiesz, że Twojego mężczyzny nic nie zmieni… 

Może to ostatni dzwonek, by coś z tym zrobić, zanim na zawsze utkniesz w związku, który nie daje Ci satysfakcji w życiu?

 

Uwolnię Cię od nieudanej relacji!

Każda kobieta, która próbowała uratować swój związek wie, że mężczyźni często nie są do tego przychylnie nastawieni.

Panowie tacy są, jeśli jest im wygodnie i wszystko jest na swoim miejscu, to nie widzą potrzeby zmiany.

Mimo to kobieta próbuje, stara się a ostatecznie i tak często nic z tego nie wychodzi. Wtedy też często zaczyna obwiniać o to swojego partnera i ostatecznie jest jeszcze gorzej, niż było.

No cóż, nie mam magicznej pigułki, która sprawi, że Twój mężczyzna będzie pragnął odbudować związek, ale mam moją “Bogini”, która odmienia związek bez udziału mężczyzny.

Tylko Nie bierz tego dosłownie. Chodzi o to, że “Bogini” dokonuje zmiany w Tobie i Twoich nawykach, co automatycznie prowadzi do zmiany zachowań Twojego mężczyzny.

Jak?

 

W kursie “Bogini – nie stawaj na głowie, tylko na piedestale”, który pomoże Ci odbudować swój związek w zaciszu domowym. Bez zawracania sobie głowy terapiami, które są kosztowne i czasochłonne.

Dodatkowo nikomu nie musisz wyjawiać swoich sekretów i problemów!

 • Dowiesz się, co zrobić, aby on podążał za Tobą i Cię ubóstwiał, a nie jedynie Cię tolerował i akceptował Twoją obecność.
 • Poznasz nietypową radę dla uczuciowej romantyczki, która robi bardzo dużo dla swojego bohatera.
 • Podejmiesz damską decyzję i zmienisz swój związek na taki, jakiego większość ludzi nigdy nie dozna.
 • Dowiesz się, czego może Cię nauczyć jeden z moich ulubionych biznesowych nauczycieli, do którego zgłosiło się jedno z najlepszych, nowojorskich wydawnictw z propozycją wydania kolejnej książki, kiedy jeszcze nawet o niej nie myślał.
 • Jeśli zawsze słyszałaś tylko słowa: “Dbaj najlepiej o swojego męża”, a nigdy: “Dbaj najlepiej o siebie”, to dowiesz się, co to “dbanie” naprawdę oznacza i jaki przynosi skutek w obu przypadkach.
 • Dlaczego nie musisz stawiać ogromnego kroku, jeśli chcesz zmienić to, jak Twój mężczyzna Cię postrzega.
 • Co ma wspólnego złojenie komuś skóry na zajęciach z kick-boxingu z jego staraniem się o Ciebie?
 • Co sprawi, że on najbardziej na świecie będzie pragnął zyskać odrobinę Twojej uwagi?
 • Dzięki czemu otrzymasz szczere wsparcie i opiekę ze strony swojego partnera?
 • Dlaczego wyręczanie go w pewnej wysoce skomplikowanej sztuce nie jest dobrym pomysłem?
 • Dlaczego podważam klasyczną radę dotyczącą kierowania się sercem zamiast rozumem? Kobiety wybierające którego rodzaju podejście uzyskują największe zainteresowanie swoich partnerów? Tylko serce? Tylko rozum? Pół na pół?
 • Robisz wszystko, byle tylko on Cię nie zostawił i byle tylko było między wami dobrze? Dowiesz się, czy to dobry pomysł.
 • Dzięki czemu nauczysz się podejmować lepsze decyzje dla swojego związku?
 • Dowiesz się, czy mężczyzna, wybierając kobietę ze względu na jej ciągotki seksualne, rzeczywiście będzie się o nią starał.
 • Jesteś często niezadowolona z tego, co otrzymujesz od swojego mężczyzny? A może jesteś niezadowolona, bo niczego nie otrzymujesz? Dowiesz się, jak rozwiązać ten problem, czyli uporać się z poczuciem niezadowolenia i jak częściej otrzymywać to, czego potrzebujesz.
 • Co wzmacnia i zwiększa częstotliwość pozytywnych zachowań Twojego partnera?
 • W jaki sposób masz zwracać na swojego mężczyznę uwagę, aby przynosiło Ci to jego starania się o Ciebie?
 • Dlaczego wylewanie z siebie siódmych potów jest niezbyt dobrą “dyscypliną sportową” dla bogini?
 • Czy herkulesowa siła jest niezbędna, kiedy zamieniasz się w “perfekcyjną panią domu”?
 • Jaką taktykę obrać w kwestii dbania o wszystkich innych bardziej niż o siebie?
 • Jak skończy się oferowanie jednemu mężczyźnie przez dziesięć kobiet “atrakcyjnych ofert”, na podstawie których ma on wybrać jedną?

 

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z 3 głównych części:

Część 1

Czym kieruje się Bogini – sercem czy rozumem?

Część ta składa się z 4 lekcji, w których dowiesz się w jaki sposób powinnaś myśleć o sobie i o swoim związku. Powiem Ci również kiedy warto kierować się sercem, a kiedy rozumem.

Część 2 

Jak stworzyć nieodparte przyciąganie swojego mężczyzny do siebie?

Część ta składa się z 7 lekcji. Dowiesz się, że z mężczyzną jest jak z kotem. Pokażę Ci sposoby na to, aby to on zabiegał o Twoją uwagę.

Część 3

Dzięki czemu bogini przyciąga wzrok i uwagę swojego mężczyzny?

Część ta składa się z 4 lekcji. Poruszę tutaj kwestię związaną z byciem atrakcyjną kobietą. Dowiesz się co sprawi, że mężczyzna będzie Cię uważał za najpiękniejszą kobietę na świecie.

 

Łącznie kurs składa się z 78 stron PDF. Jego wersja audio trwa ponad 140 minut.

 

Zamów teraz

 

Czy jest jakaś gwarancja?

Oczywiście. Przez 30 dni możesz testować wiedzę zawartą w tym kursie. Jeśli uznasz, że Ci nie pomaga lub będziesz miała inny powód do rezygnacji, to możesz do mnie napisać, a ja oddam Ci pieniądze. Bez żadnego żalu i bez pytań. W takiej sytuacji chyba zgodzisz się ze mną, że nic nie ryzykujesz?

 

Bonus

Dodatkowo otrzymujesz bonus. Ebook + audiobook “Kroki, które odmienią twój związek” o wartości 57 złotych.

 • Dowiesz się, jakie są Twoje możliwości. Pokażę Ci, jakie rzeczy są możliwe, dzięki czemu będziesz bardziej zmotywowana do naprawy związku.
 • Nauczysz się być wdzięczna. Dzięki temu będziesz umieć docenić swój związek i wyciągnąć z niego wszystko, co najlepsze.
 • Nauczysz się, jak ważne jest obustronne zaangażowanie w związku. Dzięki temu Twój mężczyzna będzie mógł zaspokajać Twoje potrzeby.
 • Dowiesz się, jak radzić sobie z wadami Twojego mężczyzny. To może całkowicie zmienić oblicze Twojego związku.
 • Wreszcie dowiesz się, w jaki sposób do niego mówić, by lepiej zrozumiał Twoje potrzeby.

 

Opinie

Zamów teraz

1 opinia dla Bogini – nie stawaj na głowie, tylko na piedestale

 1. Monika Grejczak

  Kurs jest cudowny!!!!!! Mąż jeszcze nigdy się tak o mnie nie starał, nawet na początku związku!!! Dziękuje Patrycjo! Dzięki wykonywaniu zadań z kursu odkryłam swoją pasje!!! Życzę sukcesów! Całuski

Dodaj opinię