Jak Pracująca Mama W Tydzień Nauczyła Się Przekonywać Swojego Męża Do Rozmów?

Poznaj kurs, który rozwiąże Twoje problemy kłótniami w związku oraz sprawi, że zaczniecie więcej rozmawiać.

Jakiś czas temu zrobiłam ankietę, w której zapytałam 10352 kobiet, co jest ich największym problemem w związku. Około 79% osób, które udzieliły odpowiedzi, wybrało te trzy problemy: 

 • Problem z komunikacją (nie dogadujecie się, pojawiają się częste kłótnie)
 • Brakuje Ci wspólnego spędzania czasu na rozmowach
 • Kiedy chcesz z nim porozmawiać, on się od Ciebie oddala

Skoro czytasz tę stronę, to przypuszczam, że również masz jeden z poniższych problemów:

 • Częste kłótnie w związku
 • Kiedy poprosisz o coś mężczyznę, to on tego nie robi
 • Brak spędzania wspólnego czasu na rozmowach
 • Brak głębokich rozmów z mężczyzną
 • Brak wsparcia ze strony ukochanego
 • Mężczyzna rozmawia z Tobą, zajmując się czymś innym np. graniem lub oglądając telewizję
 • Nie czujesz, żeby Twój bohater poświęcał Ci uwagę podczas rozmów
 • Brak jego zaangażowania podczas rozmowy
 • Praktycznie nigdy, Twój mężczyzna nie rozpoczyna rozmów
 • Wasze rozmowy odbywają się tylko “przelotem”
 • Nie rozmawiacie o planach i marzeniach

Te problemy są bardzo poważne. Jeżeli któryś z nich pojawia się w Twojej relacji, a Ty nic z tym nie zrobisz, to może się okazać, że będą się one nasilać i z biegiem czasu mogą doprowadzić do całkowicie pustego związku lub nawet do jego rozpadu!

Nie lekceważ tego!

SZOK! Zobacz, Co Odkryłam!

Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego tak może być. Zaczęłam również zwracać uwagę na inne pary, które gdzieś spotykałam. Często ich rozmowy (nawet w miejscach publicznych) nie wyglądały tak, jak powinny.

Wtedy to głębiej zanalizowałam. Okazało się, że jednym z powodów kłótni, podczas rozmów jest niekontrolowanie złości.

Zauważyłam, że kobiety (mnie również się to zdarzało często – od kiedy nad tym pracuję, to już praktycznie nigdy), próbują coś wytłumaczyć mężczyźnie, on albo jest zajęty czymś innym, albo nie rozumie, co kobieta chce mu przekazać i BUM!!. Kłótnia murowana.

Dlaczego? Ponieważ zdenerwuje Cię to, że on nie poświęca Ci swojej uwagi, tak jak powinien i zaczynają w Tobie wzbierać negatywne emocje, które później powodują kłótnie z różnych powodów – nawet tych z przeszłości. Wtedy mają miejsce kolejne przykre sytuacje, takie jak męskie stwierdzenia: “Znowu wyciągasz brudy sprzed lat!”.

Tylko proszę, nie obwiniaj się. To nie Twoja wina, że w Waszej relacji pojawiają się kłótnie. Nieporozumienia zdarzają się w każdym związku, a w większości przybierają formę raniących kłótni. Wynika to z tego, że nikt nas nie uczył jak radzić sobie w takich sytuacjach. Nie jesteś z tym sama.

Powodów, przez które wynikają kłótnie, jest aż 21!

Czy Mogę Jakoś Pozbyć Się Kłótni?

Oczywiście. Każdy może to zrobić, ale ważna uwaga!

To wcale nie jest łatwe.

Niestety nikt nas nie uczy, w jaki sposób należy się komunikować z innymi ludźmi i to powoduje problemy w relacjach z partnerem.

Posłuchaj, możesz teraz pomyśleć, że to Twój partner powinien nad sobą pracować, ponieważ to z nim jest problem. To on Cię nie rozumie…

Nie okłamujmy się. Kiedy mężczyźnie jest wygodnie, to on po prostu nie widzi potrzeby zmiany.

Jeśli chcesz wymusić na mężczyźnie taką zmianę, to on będzie się bronił rękami i nogami. To jest praktycznie niemożliwe.

Osobiście uważam, że na wygląd i jakość związku to kobieta może mieć największy wpływ.

To Ty masz realny wpływ na związek!

To Ty musisz coś zmienić!

Możesz być najidealniejszą kobietą dla swojego ukochanego, ale jeśli będziesz popełniać błędy w rozmawianiu z nim, to z czasem on po prostu “znudzi się” rozmowami z Tobą. To jest pewne.

Nie możesz do tego dopuścić.

Ale Patrycja, Jak Ja Mam To Zrobić?

Nie będę Cię okłamywać. Masz kilka możliwości.

Po pierwsze, możesz wejść na różnego rodzaju fora i strony internetowe i tam szukać odpowiedzi. Jednak musisz uważać. Artykuły często piszą osoby, które kompletnie nie znają się na danym temacie, a piszą o tym, ponieważ taką mają pracę. Z kolei na forach internetowych odpowiedzi często udzielają osoby, które mają taki problem i nie potrafią go rozwiązać. Mimo to udzielają rad, ponieważ jak to się mówi “Polacy znają się na wszystkim”.

Kolejna możliwość, to książki. Będę szczera. W Polsce jest mało książek na ten temat. Te, które są, mają duże braki. Jeśli chcesz dobrze nauczyć się z książek, to musisz kupić wszystkie dostępne w Polsce i najlepiej uzupełnić tę wiedzę z książek, które są wydane tylko w języku angielskim. Dopiero wtedy możesz zacząć naprawiać swój związek. W innym wypadku nie ryzykuj, bo może być tylko gorzej.

Trzecią możliwością są terapie. To jest jedna z lepszych opcji, ponieważ po kilkunastu sesjach zazwyczaj jest lepiej. Terapie jednak również mają kilka wad. Pozwól, że pokrótce Ci je przedstawię. Terapie są bardzo kosztowne. Znalazłam informację, że od 80 zł do nawet 300 zł za godzinę. Powiedzmy, że znalazłaś dobrego terapeutę, który kosztuje 150 zł za godzinę. Będziesz potrzebować przynajmniej 7-10 sesji więc szybko robi się nawet 1500 złotych! Poza tym masz dostęp jedynie do wycinka wiedzy zupełnie losowej osoby, która może nie mieć prawdziwego powołania do tego, co robi. 

Inna kwestia jest taka, że musisz umawiać się na wizyty i poświęcać na to dużo czasu. Dodatkowo musisz wyjawiać komuś swoje prywatne sprawy. Chcesz tego? Nawet jeśli odpowiedziałaś twierdząco, to zadam Ci jeszcze jedno pytanie. Kto zaciągnie Twojego mężczyznę na terapię? Wyobrażasz sobie go jak grzecznie siedzi na kanapie i rozmawia z terapeutą na temat Waszego związku? Skoro z Tobą jest mu ciężko o tym rozmawiać, to zgodzi się na rozmowę z terapeutą?

Jak widzisz, masz możliwości, ale mają one dużo wad. Chcę Ci pokazać coś lepszego. Coś, co również ma wady, ale jest najlepszym rozwiązaniem. 

Mistrzyni zdrowej komunikacji w związku

Otrzymujesz 35 lekcji. Każda z nich będzie rozwiązywać Twój problem z komunikacją w związku. Mogłabym teraz wypisywać wszystkie zalety tego kursu i go zachwalać. Zrobię nieco inaczej. Podam Ci najpierw jego wady.

 • Kurs nie jest dla każdego. Jeśli w Twoim związku są bardzo ciężkie przypadki np. przemocy fizycznej, psychicznej, problemu z alkoholem, to kurs Ci nie pomoże.
 • Kurs jest bardzo długi, ale nie ma tam lania wody. Są same konkrety. Chodzi o to, że komunikacja to bardzo obszerny problem i chciałam stworzyć bardzo kompleksowy kurs, który rozwiąże prawie każdy problem związany z komunikacją.

Przedstawię Ci teraz kilka zalet tego kursu. 

 • Kurs jest kompleksowy. Rozwiązuję w nim praktycznie każdy problem dotyczący komunikacji, który może pojawić się w związku. Bez obaw możesz go zdobyć i wykorzystywać nawet za kilka lat. Zawsze, kiedy będzie Ci potrzebny. Zatem inwestujesz tak naprawdę nie w kurs, a w poczucie bezpieczeństwa i związek bez kłótni.
 • Wiedza w nim zawarta jest ponadczasowa. To nie są "modne" sztuczki. Wiedza ta jest fundamentalna i gwarantuję Ci, że będzie skuteczna zawsze.
 • Kurs możesz przerabiać w najlepszy dla siebie sposób, ponieważ jest on dostępny w wersji tekstowej, audio oraz wideoprezentacji. Dzięki temu będziesz mogła powtarzać go np. jadąc samochodem lub będąc na spacerze.
 • Nikomu nie musisz się tłumaczyć ani wyjawiać swoich prywatnych spraw. Zamawiasz kurs i w ciągu kilkunastu minut przerabiasz go w zaciszu domowym z dowolną ilością powtórek. Otrzymujesz go na stałe.
 • W każdej lekcji podaję masę przykładów właściwych i niewłaściwych komunikatów, a także "sytuacji z życia wziętych", które pomogą Ci się wczuć w dany problem i lepiej go rozwiązać.
 • Posłuchałam moich klientek, kiedy prosiłam o uwagi do poprzednich kursów. Jest dużo zadań do wykonania 🙂 Są one łatwe i przyjemne. Niektóre poważne, a inne zabawne. Wykonywanie ich da Ci dużo frajdy 🙂

Ale Patrycja, Czy To Mi Pomoże?

Możesz się zastanawiać czy ten kurs Ci pomoże…. Czy ja Ci pomogę… Naprawdę, rozumiem to. To normalne. Pozwól, że napiszę Ci, dlaczego możesz mi zaufać.

Osobiście zajmuję się związkami od 2016 roku. W tym czasie przeczytałam dziesiątki książek, z których wyciągałam najlepsze “smaczki” i testowałam je w praktyce. Przeprowadzałam również dużo analiz i doświadczeń w swoim życiu. Teraz już dokładnie wiem, co działa w relacjach kobiet z mężczyznami, a co nie. W moich materiałach przedstawiam Ci tylko najlepsze i najbardziej skuteczne metody.

Obecnie panuje moda na komplikowanie sobie życia. Można to zobaczyć na przykładzie odchudzania. Powstaje tysiące diet, tabletek, suplementów i wszystko nam pokazuje, że odchudzanie jest trudne i nie damy rady schudnąć bez kolejnych “pigułek”. W praktyce wystarczy zacząć jeść mniej kalorii, niż potrzebujemy. Następnie wytrwać w naszym postanowieniu dzień po dniu przez kilka miesięcy.

Tak samo jest w związkach. Nie musisz przeszukiwać Internetu w poszukiwaniu kolejnych “pigułek”. Postaw na prostotę. To właśnie robię ja. Przedstawiam Ci proste rzeczy, które działają. Takie, które jest łatwo wprowadzić do Twojego życia.

Jedno z zadań, które zadaję moim klientkom, wygląda tak:

[Codziennie rano powiedz swojemu mężczyźnie: “Dzień dobry, kochanie”]

Czy wiesz, że tak prosta rzecz wpływa na cały związek?

Kobiety, które się do tego zastosowały, nie mogły uwierzyć, że coś tak prostego ma aż takie znaczenie.

Jak widzisz wiedza w moich kursach, jest bardzo łatwa do zastosowania.

Zatem nie musisz się obawiać, że nie wykorzystasz go w praktyce, bo będzie zbyt skomplikowany.

Co Znajduje Się W Kursie?

Przedstawię Ci teraz pokrótce, co znajduje się w kursie.

Kurs jest podzielony na 6 głównych tematów. W każdy temacie znajduje się po kilka lekcji.

Temat 1 (4 lekcje)

 • Nauczysz się wprowadzać do swojego związku coś, co “świeżym” parom przychodzi bez wysiłku, ale wniesie taką samą wartość do Twojego związku.
 • Dzięki czemu będziecie się wzajemnie wspierać, chętnie spędzać ze sobą czas i troszczyć się o siebie.
 • Co sprawi, że jeśli już będzie dochodziło między wami do kłótni, to będą one łagodniejsze, a także łatwiej będzie je pokojowo rozwiązywać.
 • Poznasz niezbędną umiejętność, doprowadzającą do dobrej komunikacji w związku.
 • Poznasz 7 niezbędnych rodzajów komunikatów, które przełamują schematy nudy w związku i wprowadzają do niego nowe życie.
 • Co pogłębi uczucie między wami i wpłynie na to, że on zacznie dawać Ci to, czego potrzebujesz.

Temat 2 (4 lekcje)

 • Dowiesz się, w jaki sposób komunikują się mężczyźni.
 • Jaki Twój wybór ostatecznie uszczęśliwia Twojego partnera, nawet jeśli wydaje Ci się, że jest zupełnie inaczej?
 • Pokażę Ci 2 sytuacje, w których kobieta odbiera męskie komunikaty w różny sposób. Jeden sposób zakończy się szczęściem, a drugi kłótnią.
 • Wymienię 10 zdań, które chce przekazać Ci Twój mężczyzna, nawet jeśli o nich nie mówi. Niektóre są naprawdę poruszające.
 • Podam Ci 3 zasady, które są najlepszym wyjściem, kiedy chcesz zrobić coś dla siebie, ale czujesz, że urazisz tym swojego partnera.
 • Dowiesz się, w jaki sposób rozumieć mężczyznę, kiedy chcesz się dobrze bawić, aby robić to z czystym sercem.
 • Przedstawię Ci przykładową sytuację, rozegraną w odpowiedni sposób tak, abyś miała wgląd, jak rozumieć krótkie, męskie wypowiedzi.
 • Podam Ci 7 ukrytych zdań, których mężczyźni nie wypowiadają, ale które mają na myśli. Wśród nich również zdarzają się niezwykle uczuciowe, a nawet pokusiłabym się o określenie “romantyczne”.
 • Pokażę Ci 3 krótkie przykłady męskich komunikatów i to, w jaki sposób je odebrać.
 • W jaki sposób możesz najlepiej wesprzeć swojego partnera, kiedy jest zmęczony i unika z Tobą kontaktu.

Temat 3 (9 lekcji)

 • Podam Ci 10 zdań, które ranią Twojego mężczyznę.
 • Dowiesz się, kiedy i dlaczego Twój partner posługuje się słownymi atakami w Twoją stronę.
 • Udzielę Ci wstępu do zdrowej metody rozmawiania ze sobą w trudniejszych sytuacjach.
 • Co zrobić w sytuacjach, kiedy trudno jest Ci nad sobą zapanować.
 • Poznasz 4 sposoby poradzenia sobie, kiedy nieporozumienie z ukochanym wisi w powietrzu.
 • Co najlepiej działa na mężczyzn, kiedy zachowają się w sposób niedopuszczalny.
 • Dzięki czemu uzyskasz od niego szacunek i zacznie szukać z Tobą kontaktu.
 • Podaję Ci 3 sytuacje, będące odwrotnością zdrowego dla samej siebie i Twojego związku zachowania, a które mogą Ci się zdarzać.
 • Pokażę Ci praktyczny przykład zachowania, którego powinnaś unikać dla dobra swojego i swojego partnera.
 • Przekonasz się, jakie Twoje słowa i sposób, w jaki przeprowadzisz rozmowę sprawią, że on zacznie naprawiać swoje błędy i Ci je wynagradzać.
 • Jaka mała zmiana na początku rozmowy zmienia jej kierunek, a tym samym – przyszłość Twojego związku.
 • Podam Ci przykłady zdań, które wypowiadając, on czuje się oskarżany, atakowany i obwiniany, a także zdrową alternatywę dla tych zdań.
 • Poznasz wzór na komunikowanie mężczyźnie tego, czego pragniesz, aby Twoja prośba była maksymalnie skuteczna.
 • Jaki mieć stosunek do problemu, który pojawia się znowu (albo wielokrotnie) i w jaki sposób najlepiej się z nim rozprawić.
 • Jak nauczyć niesfornego przedstawiciela płci męskiej, czego potrzebujesz, mając na uwadze pewną męską cechę, której wiele kobiet nie znosi.
 • Podaję odpowiedni sposób komunikowania tego, co prawdziwe na 3 przykładach, które ułatwią Twojemu partnerowi zrozumienie Ciebie.
 • Podaję Ci konkretny przykład, w którym pokazuję, jak w prosty sposób możesz sprawić, że Twój mężczyzna doskonale zrozumie Twoje uczucia, nawet jeśli wcześniej miał z tym problem.

Temat 4 (6 lekcji)

 • 2 główne metody na to, jak poradzić sobie ze złością na swojego partnera.
 • Co wypowiadać w denerwujących sytuacjach, aby zachować większy spokój i ostatecznie, poczuć się dobrze. Podaję to na 3 przykładach.
 • W jaki sposób mówić, aby popchnąć samą siebie do zmiany swojego zachowania na skuteczne, przynoszące poprawę Twojego związku.
 • Podaję Ci 3 przykładowe sytuacje, w których możesz mistrzowsko i z zachowaniem klasy zastosować się do jednej z metod radzenia sobie ze złością.
 • Jaka Twoja postawa obudzi jego czujność.
 • 3 Metody, które pomogą Ci komunikować się o wiele skuteczniej i kulturalniej i otrzymywać to, czego potrzebujesz.

Temat 5 (7 lekcji)

 • Jak traktować sytuację, kiedy on jest fizycznie zmęczony, a Ty bardzo byś czegoś chciała?
 • Jaką “złą” alternatywę wolą wybrać mężczyźni, niż znosić kłótnię z kobietą?
 • Ukażę Ci kolejne, męskie wypowiedzi, które możesz odbierać niepotrzebnie w niewłaściwy sposób.
 • 3 zasady, które wskażą Ci, czym kierować się w dbaniu o swoje potrzeby.
 • 2 postawy, które sprawiają, że nie dostajesz tego, czego chcesz.
 • Pokażę Ci, co się stanie, kiedy odważnie powiesz o swoich potrzebach i jakie będą 3 warianty reakcji na to Twojego partnera.
 • Przekonasz się, dlaczego kobieta stawiająca twardo na swoje potrzeby i wypowiadające je, wcale nie jest wyrachowana i arogancka.
 • Jak we właściwy sposób komunikować to, co chciałabyś od niego otrzymać, aby nie było innego wyjścia, poza przełożeniem tego, albo zgodzeniem się. Pokażę na 3 przykładach, jak to robić, a jak tego nie robić (w przykładach tych aranżuję różne sytuacje, abyś mogła lepiej się w nie wczuć).
 • Jakie komunikaty ukrywają kobiety, a których zatajanie bardzo przeszkadza ich partnerom w uszczęśliwianiu ich.
 • Jak umiejętności komunikacyjne mogą Ci pomóc, kiedy masz problem, z tym że nie mówisz partnerowi o tym, czego dokładnie od niego chcesz?
 • Podam Ci 3 zabawne przykłady zachowania kobiet, które jest niedopuszczalne, jeśli chodzi o ich poczucie wartości i szacunek do siebie. A dotyczą one odbierania męskich komunikatów.

Temat 6 (5 lekcji)

 • Co robić w drodze komunikacji, kiedy on nie spełnia Twoich próśb?
 • Przedstawię Ci rozróżnienie pomiędzy “robieniem swojego”, a “robieniem mu na złość”.
 • Podam Ci 5 konkretnych przykładów, wyrażających kobiecą siłę, która ma szerokie “pole rażenia” i daje Twojemu partnerowi szansę na zrozumienie Twoich potrzeb, a nawet na poprawę jego zachowania.
 • Nauczysz się budzić w mężczyźnie jego ukryte, instynktowne zachowanie. Kiedy je uaktywnisz – zostaniesz zasypana różnego rodzaju przyjemnymi dowodami miłości.
 • Poznasz typ kobiet, które częściej otrzymują to, czego chcą.
 • Jak się z nim komunikować, aby odbierał Cię jako partnerkę, którą chce się opiekować, a nie jako przeciwnika, którego chce atakować?
 • Podam Ci 3 przykłady nieskutecznych, drażniących mężczyzn wypowiedzi. Przeobrażę je w sprośne i zabawne propozycje ich wykorzystania w inny sposób.
 • Postawa, która sprawi, że w przyszłości rzadziej będziesz cierpieć na brak otrzymania tego, czego chcesz, bo Twój partner zacznie zauważać swoje błędy. Da Ci ona kontrolę nad tym, co spotyka Cię w relacji.

Patrycja, Czy Ty Się Na Tym Znasz?

Zobacz kilka wiadomości jakie dostałam od klientek, kiedy zastosowały się do moich porad.

Tak Patrycja, Chcę Nauczyć Się Rozmawiać Ze Swoim Mężczyzną! 

Jak już może wiesz, każda kobieta, która jest na mojej liście mailingowej ma możliwość zdobycia moich kursów w niższych cenach.

Dlatego zamiast 297 zł, możesz go mieć już za 197 zł

297 197

Gwarancja satysfakcji

Oczywiście otrzymujesz również gwarancję na ten kurs.

Co to konkretnie oznacza?

Jeżeli w ciągu 30 dni uznasz, że kurs Ci nie pomógł, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Wystarczy, że napiszesz do mnie e-mail.

W takiej sytuacji nic nie ryzykujesz.

Pomyśl sama, na co chcesz czekać? Aż będzie jeszcze gorzej w Twoim związku? Aż w ogóle nie będzie ze sobą rozmawiać? Myślę, że nie chcesz takiego życia. Kup ten kurs teraz. Znając życie, za 2-3 dni wyskoczy coś nieoczekiwanego i swoją piękną przyszłość zepchniesz na drugi plan.

Copyright © 2019| Patrycja Misiewicz | Regulamin | Polityka prywatności

Wydawnictwo MindBeauty
Łopuszka Wielka 426, 37-220 Kańczuga
NIP: 7941104936